


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 784 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 483 мм |
| Вага | 137 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 13 кВт |
| S приміщення | 130 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 622 мм |
| Ширина | 655 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Вага | 81 кг |
| ККД | 68 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 11 кВт |
| S приміщення | 110 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1049 мм |
| Ширина | 687 мм |
| Глибина | 502 мм |
| Вага | 131 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 18 кВт |
| S приміщення | 180 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 810 мм |
| Ширина | 738 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 162 кг |
| ККД | 79 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1065 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 83 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 15 кВт |
| S приміщення | 150 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | н.д. |
| Ширина | н.д. |
| Глибина | н.д. |
| Вага | 256 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1261 мм |
| Ширина | 703 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Вага | 161 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1261 мм |
| Ширина | 780 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 174 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 698 мм |
| Ширина | 846 мм |
| Глибина | 435 мм |
| Вага | 125 кг |
| ККД | 77 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 664 мм |
| Ширина | 692 мм |
| Глибина | 491 мм |
| Вага | 137 кг |
| ККД | 75 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове/бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1291 мм |
| Ширина | 654 мм |
| Глибина | 630 мм |
| Вага | 165 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 784 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 483 мм |
| Вага | 137 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |