


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 922 мм |
| Ширина | 901 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 173 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1267 мм |
| Ширина | 704 мм |
| Глибина | 465 мм |
| Вага | 166 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1210 мм |
| Ширина | 697 мм |
| Глибина | 376 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 22 кВт |
| S приміщення | 220 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1363 мм |
| Ширина | 1403 мм |
| Глибина | 598 мм |
| Вага | 400 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 989 мм |
| Ширина | 765 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Вага | 148 кг |
| ККД | 81 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | тунельна |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне/підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1291 мм |
| Ширина | 985 мм |
| Глибина | 618 мм |
| Вага | 375 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Україна |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 1191 мм |
| Ширина | 848 мм |
| Глибина | 505 мм |
| Вага | 170 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 640 мм |
| Ширина | 740 мм |
| Глибина | 425 мм |
| Вага | 121 кг |
| ККД | 72 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1874 мм |
| Ширина | 787 мм |
| Глибина | 547 мм |
| Вага | 328 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | підйомне |
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 1389 мм |
| Ширина | 599 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Вага | 198 кг |
| ККД | 84 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | кутова |
| Скло | кутове |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 16 кВт |
| S приміщення | 160 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | так |
| Висота | 772 мм |
| Ширина | 690 мм |
| Глибина | 492 мм |
| Вага | 142 кг |
| ККД | 71 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип топки | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Конфігурація | одностороння |
| Скло | пряме |
| Відкриття дверцят | бокове |
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 14 кВт |
| S приміщення | 140 м² |
| Ø димоходу | 200 мм |
| Шибер | ні |
| Висота | 922 мм |
| Ширина | 901 мм |
| Глибина | 525 мм |
| Вага | 173 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |