
• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 354 мм |
| Ширина | 1008 мм |
| Глибина | 236 мм |
| Вага | 16 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 305 мм |
| Ширина | 717 мм |
| Глибина | 356 мм |
| Вага | 9 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2,2 кВт |
| S приміщення | 22 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 657 мм |
| Ширина | 590 мм |
| Глибина | 310 мм |
| Вага | 22 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 405 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Вага | 6 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 597 мм |
| Ширина | 695 мм |
| Глибина | 224 мм |
| Вага | 22 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 660 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Вага | 12 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,8 кВт |
| S приміщення | 18 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 619 мм |
| Ширина | 751 мм |
| Глибина | 252 мм |
| Вага | 19 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | камінокомплект |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 1203 мм |
| Ширина | 1534 мм |
| Глибина | 565 мм |
| Вага | 85 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | пряме |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 696 мм |
| Ширина | 1010 мм |
| Глибина | 168 мм |
| Вага | 35 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | панорамне |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 622 мм |
| Ширина | 732 мм |
| Глибина | 266 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 1,6 кВт |
| S приміщення | 16 м² |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 720 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Китай |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 0,4 л |
| Висота | 900 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 143 мм |
| Вага | 12 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| V вогняної ванни | 0,4 л |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 162 мм |
| Вага | 7 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | без скла |
| Потужність | без обігріву |
| S приміщення | без обігріву |
| Пульт ДУ | так |
| Висота | 340 мм |
| Ширина | 564 мм |
| Глибина | 216 мм |
| Вага | 8 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип каміна | електричний |
|---|---|
| Тип | вбудовуваємий |
| Скло | пряме |
| Потужність | 2 кВт |
| S приміщення | 20 м² |
| Пульт ДУ | ні |
| Висота | 630 мм |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Вага | 14 кг |
| Напруга | 220 В |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Ірландія |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 33 кВт |
| V приміщення | 66 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 730 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Глибина | 900 мм |
| Вага | 60 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | без виносу |
| Потужність | 37 кВт |
| V приміщення | 37 м³ |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | так |
| Висота | 910 мм |
| Ширина | 555 мм |
| Глибина | 595 мм |
| Вага | 124 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | ні |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1,2 л |
| Висота | 780 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 215 мм |
| Вага | 15 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 2 роки |
| Країна | Польща |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Потужність | 3,6 кВт |
| V приміщення | 6 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | виносний |
| Висота | 450 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 210 мм |
| Вага | 7 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип каміна | екологічний |
|---|---|
| Тип | настінний |
| Скло | так |
| Потужність | 3 кВт |
| S приміщення | 30 м² |
| V вогняної ванни | 1 л |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 900 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Вага | 10 кг |
| Паливо | біоетанол |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |