


• служба доставки «Нова Пошта»;
• самовивіз із магазину (м.Черкаси).
Способи оплати:
• безготівковий розрахунок (Приват Банк);
• післяплата (оплата при отриманні);
• безготівковий розрахунок + післяплата;
• готівковий розрахунок у магазині.
| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 532 мм |
| Глибина | 444 мм |
| Вага | 169 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1195 мм |
| Ширина | 1020 мм |
| Глибина | 297 мм |
| Вага | 200 кг |
| ККД | 91 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1143 мм |
| Ширина | 1200 мм |
| Глибина | 503 мм |
| Вага | 206 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1261 мм |
| Ширина | 522 мм |
| Глибина | 522 мм |
| Вага | 137 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 7 кВт |
| S приміщення | 70 м² |
| Ø димоходу | 130 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 700 мм |
| Ширина | 535 мм |
| Глибина | 409 мм |
| Вага | 100 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 846 мм |
| Ширина | 650 мм |
| Глибина | 396 мм |
| Вага | 99 кг |
| ККД | 80 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 7,8 кВт |
| S приміщення | 78 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1013 мм |
| Ширина | 735 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Вага | 132 кг |
| ККД | 85 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 10 кВт |
| S приміщення | 100 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 850 мм |
| Ширина | 922 мм |
| Глибина | 443 мм |
| Вага | 180 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 8 кВт |
| S приміщення | 80 м² |
| Ø димоходу | 80 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1023 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Вага | 150 кг |
| ККД | 89 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 9 кВт |
| S приміщення | 90 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1057 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Вага | 132 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | сталь |
| Потужність | 6 кВт |
| S приміщення | 60 м² |
| Ø димоходу | 150 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | ні |
| Висота | 1000 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Глибина | 325 мм |
| Вага | 100 кг |
| ККД | 78 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Польща |

| Тип печі | з повітряним опаленням |
|---|---|
| Матеріал | чавун |
| Потужність | 12 кВт |
| S приміщення | 120 м² |
| Ø димоходу | 180 мм |
| Скло | так |
| Полиця для дров | так |
| Висота | 1250 мм |
| Ширина | 532 мм |
| Глибина | 444 мм |
| Вага | 169 кг |
| ККД | 76 % |
| Гарантія | 5 років |
| Країна | Франція |

| Елемент | труба 0,5м |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/оцинковка |
| Діаметр | 130 мм |
| Товщина | 0,6 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |

| Тип кам’янки | електрична |
|---|---|
| Тип | підлоговий |
| Потужність | 6,8 кВт |
| V приміщення | 10 м³ |
| Парогенератор | ні |
| Пульт | вбудований |
| Висота | 930 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глибина | 300 мм |
| Вага | 10 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Фінляндія |

| Тип кам’янки | дров’яна |
|---|---|
| Топка | з виносом |
| Потужність | 26 кВт |
| V приміщення | 26 м³ |
| Ø димоходу | 120 мм |
| Нагрівання води | без нагріву |
| Скло | ні |
| Висота | 788 мм |
| Ширина | 445 мм |
| Глибина | 852 мм |
| Вага | 100 кг |
| Гарантія | 1 рік |
| Країна | Україна |

| Елемент | конус |
|---|---|
| Матеріал | нержавійка/нержавійка |
| Діаметр | 200 мм |
| Товщина | 0,8 мм |
| Марка сталі | AISI 304 |
| Країна | Україна |